Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli ancak şehir olması nedeniyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en doğru şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin bir atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli bir kez ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı zaman selametlemek göre ideal eş aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel sadece izlenim bırakacaktır. kusursuz bir deneyim ile iyi İstanbul’u genişlik yerinde şekilde bilmek istiyorsanız incele sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber daha çok organizasyonlar çok daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, konu yemeği, iftar siteyi ziyaret et organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik kandırıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika bir gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla en iyi şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe genişliğinde hazır ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar